VERSION - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: Next
tr: İleri

en: Today
tr: Bugün

en: Previous
tr: Bir önceki

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
tr: Ayırtılabilir bir öğe seçimi yapmadınız, Lütfen Sagenda hesabınızın ayarlarını doğru bir şekilde yapılandırın.

en: NOT CONNECTED
tr: BAĞLANTI KURULAMADI

en: CONNECTED
tr: BAĞLANDI

en: Sagenda Authentication Settings
tr: Sagenda Doğrulama Kodu Ayarları

en: Sagenda Authentication Code
tr: Sagenda Doğrulama Kodu

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Current Status
tr: Şuanki Durum

en: Click here to get your Authentication code.
tr: Doğrulama Kodu almak için tıklayın.

en: Read more
tr: Daha fazla oku

en: Create a free account
tr: Ücretsiz hesap aç

en: How to get the token :
tr: Nasıl jeton alınır :

en: Useful links :
tr: İşe yarar linkler:

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
tr: Sagenda'yı düzgün bir şekilde yapılandırmadınız.Lütfen ''Ayarlar''daki doğrulama kodunu giriniz.

en: Search for all the events between
tr: Belirtilenler arasındaki tüm etkinlikleri ara

en: Back
tr: Geri

en: You successfully subscribed to the event.
tr: Etkinliğe başarıyla kayıt oldunuz.

en: Please pay for your event
tr: Lütfen etkinlik için ödeme yapınız.

en: Pay
tr: Ödeme

en: From
tr: Nereden

en: To
tr: Nereye

en: Please choose a bookable item
tr: Lütfen rezervasyon yapılabilir bir şey seçiniz

en: Location
tr: Konum

en: Description
tr: Açıklama

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
tr: Rezervasyon hesabınızı ücretsiz olarak Sagenda'dan açın!

en: Search
tr: Arama

en: Click an event to book It:
tr: Ayırmak istediğiniz etkinliğe tıklayın:

en: book-it!
tr: Yer ayır

en: Help
tr: Yardım

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
tr: Belirtilen tarih aralığında rezervasyon yapılabilir bir etkinlik bulunamadı.

en: Subscription
tr: Abonelik

en: Email
tr: E-posta

en: First Name
tr: Ad

en: Last Name
tr: Soyad

en: Title
tr: Başlık

en: Mr.
tr: Bay

en: Mrs.
tr: Bayan

en: Miss
tr: Bayan

en: Phone Number
tr: Telefon Numarası

en: Submit
tr: Onayla

en: Event Name
tr: Etkinlik Adı

en: Payment Amount
tr: Ödeme Miktarı

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
tr: Şimdi,hadi rezervasyon yapalım!Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

en: Please fill out all the required fields
tr: Lütfen  gerekli alanları doldurunuz.

en: Successfully connected
tr: Başarıyla bağlandı

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
tr: Bir hata oluştu.Rezervasyon kaydedilmedi.
