VERSION - en to ru_RU translation catalogue (29 entries)

en: Next
ru_RU: Следующий

en: Today
ru_RU: Сегодня

en: Previous
ru_RU: Предыдущий

en: Month
ru_RU: Месяц

en: Week
ru_RU: Неделя

en: Day
ru_RU: День

en: NOT CONNECTED
ru_RU: Связь не установлена

en: CONNECTED
ru_RU: Связь установлена

en: Sagenda Authentication Settings
ru_RU: Sagenda настройки авторизации

en: Sagenda Authentication Code
ru_RU: Sagenda код авторизации

en: Save Changes
ru_RU: Сохранить настройки

en: Current Status
ru_RU: Текущий статус

en: Click here to get your Authentication code.
ru_RU: Нажмите здесь, чтобы получить ваш код авторизации.

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
ru_RU: Если вы хотите использовать шорткод за пределами WordPress постов или редактора страницы, вы можете использовать этот фрагмент кода:  <pre>echo do_shortcode([sagenda-calendar-wp])</pre>

en: You successfully subscribed to the event.
ru_RU: Вы успешно подписались на событие.

en: Description
ru_RU: Описание

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
ru_RU: Создайте бесплатный аккаунт на Sagenda!

en: Click an event to book It:
ru_RU: Нажмите на событие, чтобы забронировать:

en: Subscription
ru_RU: Описание

en: Email
ru_RU: Адрес электронной почты

en: First Name
ru_RU: Имя

en: Last Name
ru_RU: Фамилия

en: Title
ru_RU: Название

en: Mr.
ru_RU: Господин

en: Mrs.
ru_RU: Госпожа

en: Phone Number
ru_RU: Телефон

en: Submit
ru_RU: Подтвердить

en: Please fill out all the required fields
ru_RU: Пожалуйста, заполните все обязательные поля

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
ru_RU: Ваш ключ неверный; попробуйте еще раз или сгенерируйте другой в интерфейсе Sagenda.
