sagenda-calendar-wp - en to pt_PT translation catalogue (10 entries)

en: NOT CONNECTED
pt_PT: NÃO CONECTADO

en: CONNECTED
pt_PT: CONECTADO

en: Save Changes
pt_PT: Salver Alterações

en: Description
pt_PT: Descrição

en: First Name
pt_PT: Primeiro Nome

en: Last Name
pt_PT: Ultimo Nome

en: Mr.
pt_PT: Sr.

en: Mrs.
pt_PT: Sr.(a)

en: Phone Number
pt_PT: Numero de Telemovel

en: Submit
pt_PT: Subemeter
