Sagenda - en to pl_PL translation catalogue (21 entries)

en: NOT CONNECTED
pl_PL: NIE POŁĄCZONO

en: CONNECTED
pl_PL: POŁĄCZONO

en: Sagenda Authentication Settings
pl_PL: Ustawienia uwierzytelniania Sagenda

en: Sagenda Authentication Code
pl_PL: Kod uwierzytelniający Sagenda

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Click here to get your Authentication code.
pl_PL: Kliknij tutaj aby otrzymać swój kod uwierzytelniający

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-calendar-wp])</pre>
pl_PL: Jeśli chcesz użyć krótkiego kodu na zewnątrz WordPressa dla wpisów lub edytora stron, możesz użyć ten fragment handlera: <pre>echo do_shortcode([sagenda-calendar-wp])</pre>

en: You successfully subscribed to the event.
pl_PL: Twoja rezerwacja przebiegła pomyślnie

en: Description
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
pl_PL: Stwórz darmowe konto Sagenda!

en: Click an event to book It:
pl_PL: Kliknij poniżej aby zarezerwować:

en: Email
pl_PL: E-mail

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Title
pl_PL: Zgłaszający

en: Mr.
pl_PL: Pan

en: Mrs.
pl_PL: Pani

en: Phone Number
pl_PL: Numer telefonu

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Please fill out all the required fields
pl_PL: Proszę uzupełnić wymagane pola

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
pl_PL: Twój token jest niepoprawny, proszę spróbuj ponownie lub wygeneruj inny kod w backendzie Sagendy
