VERSION - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Next
pl: Następny

en: Today
pl: Dziś

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
pl: Nie dodałeś żadnej rezerwacji, proszę skonfiguruj to poprawnie w koncie Sagenda!

en: NOT CONNECTED
pl: NIE POŁĄCZONO

en: CONNECTED
pl: POŁĄCZONO

en: Sagenda Authentication Settings
pl: Ustawienia uwierzytelniania Sagenda

en: Sagenda Authentication Code
pl: Kod uwierzytelniający Sagenda

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Current Status
pl: Obecny stan

en: Click here to get your Authentication code.
pl: Kliknij tutaj aby otrzymać swój kod uwierzytelniający

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
pl: Jeśli chcesz użyć krótkiego kodu na zewnątrz WordPressa dla wpisów lub edytora stron, możesz użyć ten fragment handlera: <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>

en: Read more
pl: Więcej

en: Create a free account
pl: Stwórz darmowe konto

en: How to get the token :
pl: Jak otrzymać token :

en: Useful links :
pl: Przydatne linki :

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
pl: Nie skonfigurowałeś konta Sagenda poprawnie, proszę wpisz swój kod autentykacyjny w Ustawieniach

en: Search for all the events between
pl: Wyszukaj wszystkie zdarzenia pomiędzy datami

en: Back
pl: Powrót do kalendarza

en: You successfully subscribed to the event.
pl: Twoja rezerwacja przebiegła pomyślnie

en: Please pay for your event
pl: Zapłać za rezerwację

en: Pay
pl: Zapłać

en: From
pl: Od

en: To
pl: Do

en: Please choose a bookable item
pl: Wybierz zdarzenie

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Description
pl: Dodatkowe informacje

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
pl: Stwórz darmowe konto Sagenda!

en: Search
pl: Szukaj

en: Click an event to book It:
pl: Kliknij poniżej aby zarezerwować:

en: book-it!
pl: zarezerwuj

en: Help
pl: Pomoc

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
pl: Nie znaleziono Przedmiotu rezerwacji w wybranym zakresie dat.

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Email
pl: E-mail

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Title
pl: Zwrot grzecznościowy

en: Mr.
pl: Pan

en: Mrs.
pl: Pani

en: Miss
pl: Panna

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Submit
pl: Wyślij

en: Your selected booking :
pl: Twoje wybrane rezerwacje:

en: Event Name
pl: Nazwa rezerwacji

en: Payment Amount
pl: Kwota płatności

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
pl: Proszę wypełnij formularz poniżej.

en: Please fill out all the required fields
pl: Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
pl: Twój token jest niepoprawny, proszę spróbuj ponownie lub wygeneruj inny kod w backendzie Sagendy

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
pl: Wystąpił błąd. Rezerwacja nie została zapisana.
