VERSION - en to nl_NL translation catalogue (58 entries)

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Previous
nl_NL: Voorgaande

en: Month
nl_NL: Maand

en: Day
nl_NL: Dag

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
nl_NL: U hebt geen boekbaar item toegevoegd, configureer alstublieft uw Sagenda-account goed!

en: NOT CONNECTED
nl_NL: NIET VERBONDEN

en: CONNECTED
nl_NL: VERBONDEN

en: Sagenda Authentication Settings
nl_NL: Sagenda Authenticatie Instellingen

en: Sagenda Authentication Code
nl_NL: Sagenda Authenticatie Code

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Current Status
nl_NL: Huidige status

en: Click here to get your Authentication code.
nl_NL: Klik hier om je Authenticatie code te ontvangen.

en: <strong>[sagenda-wp]</strong> add this shortcode either in a post or page where you want to display the Sagenda form.
nl_NL: <strong>[sagenda-calendar-wp]</strong> Voeg deze snippet toe in een bericht of pagina op een plaats waar je het Sagenda formulier wenst weer te geven.

en: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> if you want to display only one bookable item on that page. Pay attention : if your bookable item is name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" will be correct, but "bookableitem="myitem" not!
nl_NL: <strong>[ssagenda-calendar-wp bookableitem="mijn boekbare item"]</strong> Als je slechts een enkel boekbaar item wilt tonen op de bewuste pagina. Let op: als je boekbare item de naam "Mijn item" heeft, bookableitem="mijn item" of bookableitem="Mijn Item" is beide goed, maar bookableitem="mijnitem" niet!

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
nl_NL: Gebruik de volgende snippet indien je gebruik wenst te maken van de code buiten WordPress artikelen of pagina's:  <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>

en: NOTE: You first need to register on Sagenda and then you will get a Authentication token which you will use to validate this Sagenda Plugin.
nl_NL: NOTE: Je moet je eerst op Sagenda registreren, vervolgens zul je een authenticatiecode ontvangen waarmee deze Sagenda Plugin kan worden geautoriseerd.

en: Read more
nl_NL: Lees meer

en: Create a free account
nl_NL: Maak een gratis account aan

en: About integration in your WP WebSite :
nl_NL: Over integratie in jouw WP website:

en: How to get the token :
nl_NL: Hoe krijg je de token:

en: Useful links :
nl_NL: Handige links:

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
nl_NL: U heeft Sagenda niet correct geconfigureerd, gelieve uw authenticatiecode in instellingen in te vullen

en: Search for all the events between
nl_NL: Zoek naar alle evenementen tussen

en: Back
nl_NL: Terug

en: You successfully subscribed to the event.
nl_NL: Je bent met succes geabonneerd op het evenement.

en: Please pay for your event
nl_NL: Betaal alsjeblieft voor je evenement

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: From
nl_NL: Van

en: To
nl_NL: Naar

en: Please choose a bookable item
nl_NL: Selecteer een boekbaar item

en: Location
nl_NL: Lokatie

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
nl_NL: Maak een gratis Boekingsaccount aan op Sagenda!

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Click an event to book It:
nl_NL: Klik een evenement aan om het te reserveren:

en: book-it!
nl_NL: Boeken!

en: Help
nl_NL: Helpen

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
nl_NL: Voor het boekbare item zijn geen evenementen gevonden binnen de geselecteerde datumrange.

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Email
nl_NL: E-mail

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Title
nl_NL: Titel

en: Mr.
nl_NL: Dhr.

en: Mrs.
nl_NL: Mevr.

en: Miss
nl_NL: Mej.

en: Dr
nl_NL: Dr.

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Submit
nl_NL: Verzend

en: Your selected booking :
nl_NL: Je geselecteerde boeking:

en: Event Name
nl_NL: Evenement naam

en: Payment Amount
nl_NL: Te betalen bedrag

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
nl_NL: Boek nu! Vul onderstaand formulier in.

en: Please fill out all the required fields
nl_NL: Gelieve alle verplichte velden in te vullen

en: Successfully connected
nl_NL: Succesvol verbonden

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
nl_NL: Je token is verkeerd, gelieve opnieuw te proberen of een nieuw token te genereren via het Sagena backend.

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
nl_NL: Er is een fout ontstaan. De boeking is niet opgeslagen.
