sagenda-calendar-wp - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: NOT CONNECTED
nb: IKKE TILKOBLET

en: CONNECTED
nb: TILKOBLET

en: Sagenda Authentication Settings
nb: Sagenda autentiseringsinnstillinger

en: Sagenda Authentication Code
nb: Sagenda autentiseringskode

en: Save Changes
nb: Lagre Endringer

en: Current Status
nb: Nåværende Status

en: Click here to get your Authentication code.
nb: Klikk her for å få din autentiseringskode.
