VERSION - en to lv_LV translation catalogue (59 entries)

en: Next
lv_LV: Nākamais

en: Today
lv_LV: Šodien

en: Previous
lv_LV: Iepriekšējais

en: Month
lv_LV: Mēnesis

en: Week
lv_LV: Nedēļa

en: Day
lv_LV: Diena

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
lv_LV: Jūs nepievienojāt nevienu rezervējamo vienumu, lūdzu, pareizi konfigurējiet savu Sagenda kontu!

en: NOT CONNECTED
lv_LV: NAV PIESLĒGTS

en: CONNECTED
lv_LV: PIESLĒGTS

en: Sagenda Authentication Settings
lv_LV: Sagenda pilnvarošanās iestatījumi

en: Sagenda Authentication Code
lv_LV: Sagande pilnvarošanas kods

en: Save Changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: Current Status
lv_LV: Pašreizējais statuss

en: Click here to get your Authentication code.
lv_LV: Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu pilnvarošanas kodu.

en: <strong>[sagenda-wp]</strong> add this shortcode either in a post or page where you want to display the Sagenda form.
lv_LV: <strong>[sagenda-wp]</strong> pievienojiet šo saasinājuma kodu publikācijā vai lapā, tur, kur Jūs gribētu attēlot Sagenda veidlapu.

en: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> if you want to display only one bookable item on that page. Pay attention : if your bookable item is name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" will be correct, but "bookableitem="myitem" not!
lv_LV: <strong>[sagenda-wp bookableitem="mana rezervējama vienuma nosaukums"]</strong> ja vēlaties šajā lapā parādīt tikai vienu rezervējamu vienumu. Pievērsiet uzmanību: ja jūsu rezervējamam vienumam ir nosaukums “Mans vienums”, varianti bookableitem = “Mans vienums” vai bookableitem = “Mans vienums” būs pareizi, bet "bookableitem = “Mansvienums” nē!

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
lv_LV: Ja vēlaties izmantot saīsinājumkodu ārpus WordPress publikāciju vai lapu redaktora, šo fragmentu var izmantot, lai to attēlotu no saīsinājumkodu apdarinātāja (-iem): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>

en: NOTE: You first need to register on Sagenda and then you will get a Authentication token which you will use to validate this Sagenda Plugin.
lv_LV: PIEZĪME. Jums vispirms ir jāreģistrējas Sagenda, un pēc tam Jūs saņemsiet autentifikācijas marķieri, ko izmantosiet, lai pārbaudītu šo Sagenda spraudni.

en: Read more
lv_LV: Lasīt vairāk

en: Create a free account
lv_LV: Bezmaksas konta izveide

en: About integration in your WP WebSite :
lv_LV: Par integrāciju jūsu WP vietnē :

en: How to get the token :
lv_LV: Kā iegūt marķierierīci :

en: Useful links :
lv_LV: Noderīgas saites :

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
lv_LV: Jūs nekonfigurējāt Sagenda pareizi, lūdzu, ievadiet savu autentifikācijas kodu iestatījumos

en: Search for all the events between
lv_LV: Meklēt visus notikumus starp

en: Back
lv_LV: Atpakaļ

en: You successfully subscribed to the event.
lv_LV: Jūs veiksmīgi abonējāt notikumu.

en: Please pay for your event
lv_LV: Lūdzu samaksājiet par izvēlēto pasākumu

en: Pay
lv_LV: Maksāt

en: From
lv_LV: No

en: To
lv_LV: Kam

en: Please choose a bookable item
lv_LV: Izvēlieties rezervējamu vienumu

en: Location
lv_LV: Atrašanas vieta

en: Description
lv_LV: Apraksts

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
lv_LV: Izveidojiet bezmaksas rezervējuma kontu Sagenda!

en: Search
lv_LV: Meklēt

en: Click an event to book It:
lv_LV: Noklikšķiniet uz notikuma, lai to rezervētu:

en: book-it!
lv_LV: Rezervēt!

en: Help
lv_LV: Palīdzība

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
lv_LV: Rezervējamam vienumam atlasītajā datumu diapazonā nav atrasts neviens notikums.

en: Subscription
lv_LV: Abonements

en: Email
lv_LV: E-pasts

en: First Name
lv_LV: Vārds

en: Last Name
lv_LV: Uzvārds

en: Title
lv_LV: Uzruna

en: Mr.
lv_LV: Kungs

en: Mrs.
lv_LV: Kundze

en: Miss
lv_LV: Jaunkundze

en: Dr
lv_LV: Doktors

en: Phone Number
lv_LV: Tālrunis

en: Submit
lv_LV: Iesniegt

en: Your selected booking :
lv_LV: Jūsu atlasītā rezervācija :

en: Event Name
lv_LV: Pasākuma nosaukums

en: Payment Amount
lv_LV: Maksājuma summa

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
lv_LV: Tagad sāksim rezervāciju! Lūdzu, aizpildiet veidlapu.

en: Please fill out all the required fields
lv_LV: Lūdzu, aizpildiet visus nepieciešamos laukus

en: Successfully connected
lv_LV: Veiksmīgi savienots

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
lv_LV: Jūsu marķierierīce ir nepareiza; lūdzu, mēģiniet vēlreiz vai izveidojiet citu Sagenda aizmugursistēmā.

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
lv_LV: Radusies kļūda. Rezervācija netika saglabāta.
