VERSION - en to fa translation catalogue (45 entries)

en: NOT CONNECTED
fa: متصل نشد

en: CONNECTED
fa: متصل شد

en: Sagenda Authentication Settings
fa: Sagenda تنظیمات تاییدی

en: Sagenda Authentication Code
fa: Sagenda کد  تایید

en: Save Changes
fa: تغییرات حفظ کنید

en: Current Status
fa: وضعیت جاری

en: Click here to get your Authentication code.
fa: اینجا کلیک کنید برای دریافتن کد تایید خود

en: <strong>[sagenda-calendar-wp]</strong> add this shortcode either in a post or page where you want to display the Sagenda form.
fa: <strong>[sagenda-calendar-wp]</strong> کود کوتاه را اضافه کنید یا به پست یا به سایتی که می خواهید فرم Sagenda را نمایش بدهید.

en: <strong>[sagenda-calendar-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> if you want to display only one bookable item on that page. Pay attention : if your bookable item is name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" will be correct, but "bookableitem="myitem" not!
fa: <strong>[sagenda-calendar-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> 
    اگر می خواهید نمایش فقط یک آیتم دریافت در این سایت ببینید.
    توجه کنید: اگراسم آیتم دریافت تان " آیتم من " است, آیتم دریافت=" آیتم من" یا آیتم دریافت " آیتم من" درست خواهید بود, اما  " آیتممن " نمی شود!

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-calendar-wp])</pre>
fa: اگر میخواهید استفاده از کد کوتاه در WordPress پست یا سایت ادیتور، شما می توانید از این قطعه (snippet) استفاده کنید برای تولید ان را از برنامه کنترلها ((handler(s) کود کوتاه : <pre>echo do_shortcode([sagenda-calendar-wp])</pre>

en: NOTE: You first need to register on Sagenda and then you will get a Authentication token which you will use to validate this Sagenda Plugin.
fa: توجه کنید: اولا شما باید در Sagenda ثبت کنید و سپس یک رمز تولیدی به دست بیاورید و از ان رمز تولیدی  باید استفاده کنید تا تایید اعتبار ان Sagenda پلاگین کنید.

en: Read more
fa:  اطلاعات بیشتر بخوانید

en: Create a free account
fa: جهت ساخت یک حساب کاربری رایگان

en: About integration in your WP WebSite :
fa: درباره ادغام درWP سایت تان قرار است

en: How to get the token :
fa: چطور رمزی به دست آوردن

en: Useful links :
fa: لینک های لازم

en: Back
fa: برگرد

en: You successfully subscribed to the event.
fa: شما به این واقعه ای با موفقیت ارسال کردید.

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
fa: شما پیکربندی Sagenda درست نکردید. لطفاً یک بار دیگر کد  تایید تان را در تنظیمات گواهینامه ارسال کنید.

en: Search for all the events between
fa: جستجو کن به همه واقعها بین

en: From
fa: از

en: To
fa: به

en: Please choose a bookable item
fa:  لطفاً یک آیتم دریافتی را انتخاب کنید

en: Location
fa: محل

en: Description
fa: تعریف

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
fa: جهت ساخت یک حساب کاربری رایگان رزرو در Sagenda!

en: Search
fa: جستجو کن

en: Click an event to book It:
fa: واقعه ای کلیک کنید تا رزرو ان را:

en: Help
fa: کمک

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
fa: هیچ واقعه ای در دوره محدوده منتخب برای آیتم دریافت پیدا نشد.

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Email
fa: ایمیل

en: First Name
fa: اسم

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Title
fa: عنوان

en: Mr.
fa: آقا

en: Mrs.
fa: خانم

en: Miss
fa: خانم

en: Dr
fa: دکتر

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Submit
fa: ارسال

en: Please fill out all the required fields
fa: لطفاً همه زمینه های لازم پر کنید

en: Successfully connected
fa:  متصل موفق

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
fa: رمز تان  درست نیست; لطفاً تکرار کنید یا تولید یک دیگر را در Sagenda پشت خط.

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
fa: یک اشتباه وجود داشت. رزرو ذخیره نشد.
