VERSION - en to el translation catalogue (59 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Today
el: Σήμερα

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
el: Δεν έχετε προσθέσει κανένα στοιχείο με δυνατότητα κράτησης, παρακαλούμε διαμορφώσετε σωστά τον λογαριασμό σας στη Sagenda!

en: NOT CONNECTED
el: ΜΗ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ

en: CONNECTED
el: ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ

en: Sagenda Authentication Settings
el: Ρυθμίσεις Επαλήθευσης Sagenda

en: Sagenda Authentication Code
el: Κωδικό Επαλήθευσης Sagenda

en: Save Changes
el: Αποθήκευσε τις αλλαγές

en: Current Status
el: Τρέχουσα Κατάσταση

en: Click here to get your Authentication code.
el: Κάντε κλικ εδώ για να λάβετε τον κωδικό επαλήθευσης.

en: <strong>[sagenda-wp]</strong> add this shortcode either in a post or page where you want to display the Sagenda form.
el: <strong>[sagenda-wp]</strong> προσθέστε αυτό το shortcode είτε σε ένα άρθρο είτε σε μια σελίδα όπου θέλετε να εμφανιστεί η φόρμα της Sagenda.

en: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> if you want to display only one bookable item on that page. Pay attention : if your bookable item is name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" will be correct, but "bookableitem="myitem" not!
el: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> αν θέλετε να εμφανίσετε μόνο ένα στοιχείο που μπορεί να γίνει κράτηση στη συγκεκριμένη σελίδα. Δώστε προσοχή: εάν το στοιχείο που μπορείτε να κάνετε κράτηση είναι γραμμένο "My Item", το bookableitem = "το στοιχείο μου" ή το bookableitem = "my item" θα είναι σωστό, αλλά "bookableitem="myitem" όχι!

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
el: Αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε ένα shortcode εκτός του WordPress άρθρου ή τον επεξεργαστή σελίδων, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτό το απόσπασμα για να το εξάγετε από τους shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>

en: NOTE: You first need to register on Sagenda and then you will get a Authentication token which you will use to validate this Sagenda Plugin.
el: ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Πρέπει πρώτα να εγγραφείτε στο Sagenda και στη συνέχεια θα λάβετε ένα διακριτικό ελέγχου ταυτότητας το οποίο θα χρησιμοποιήσετε για την επικύρωση αυτού του Sagenda πρόσθετου.

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Create a free account
el: Δημιουργήστε έναν δωρεάν λογαριασμό

en: About integration in your WP WebSite :
el: Σχετικά με την ενσωμάτωση στην WP Ιστοσελίδα:

en: How to get the token :
el: Πώς να αποκτήσετε το διακριτικό:

en: Useful links :
el: Χρήσιμοι σύνδεσμοι:

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
el: Δεν ρυθμίσατε σωστά το Sagenda, εισάγετε τον κωδικό επαλήθευσης στις Ρυθμίσεις

en: Search for all the events between
el: Αναζήτηση όλων των συμβάντων μεταξύ

en: Back
el: Πίσω

en: You successfully subscribed to the event.
el: Έχετε εγγραφεί επιτυχώς στο συμβάν.

en: Please pay for your event
el: Παρακαλώ πληρώστε για το συμβάν σας

en: Pay
el: Πληρωμή

en: From
el: Από

en: To
el: Προς

en: Please choose a bookable item
el: Παρακαλώ διαλέξτε ένα στοιχείο κράτησης

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
el: Δημιουργήστε έναν δωρεάν Λογαριασμό Κρατήσεων στο Sagenda!

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Click an event to book It:
el: Κάντε κλικ σε ένα συμβάν για να κάνετε κράτηση:

en: book-it!
el: Κάνε κράτηση!

en: Help
el: Βοήθεια

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
el: Δεν βρέθηκε κανένα συμβάν για το στοιχείο κράτησης εντός του επιλεγμένου εύρους ημερομηνιών.

en: Subscription
el: Συνδρομή

en: Email
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου:

en: First Name
el: Όνομα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Title
el: Τίτλος

en: Mr.
el: Κος.

en: Mrs.
el: Κα.

en: Miss
el: Δις.

en: Dr
el: Δρ.

en: Phone Number
el: Αριθμός Τηλεφώνου

en: Submit
el: Υποβολή

en: Your selected booking :
el: Η επιλεγμένη κράτησή σας:

en: Event Name
el: Όνομα Συμβάντος

en: Payment Amount
el: Ποσό Πληρωμής

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
el: Τώρα, ας κάνουμε κράτηση! Παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα.

en: Please fill out all the required fields
el: Συμπληρώστε όλα τα απαιτούμενα πεδία

en: Successfully connected
el: Συνδεθήκατε με επιτυχία

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
el: Το διακριτικό σας είναι λάθος. Δοκιμάστε ξανά ή δημιουργήστε ένα άλλο στο backend της Sagenda.

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα. Η κράτηση δεν αποθηκεύτηκε.
