VERSION - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Next
cs: Další

en: Today
cs: Dnes

en: Previous
cs: Předchozí

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
cs: Nepřidali jste žádnou položku k rezervaci, prosím nastavte ji správně ve Vášem Sagenda účtu.

en: NOT CONNECTED
cs: NEPŘIPOJENO

en: CONNECTED
cs: PŘIPOJENO

en: Sagenda Authentication Settings
cs: Sagenda - Nastavení autentizace

en: Sagenda Authentication Code
cs: Sagenda - Autentizační kód

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Current Status
cs: Aktuální stav

en: Click here to get your Authentication code.
cs: Klikněte zde pro získání autentizačního kódu.

en: <strong>[sagenda-wp]</strong> add this shortcode either in a post or page where you want to display the Sagenda form.
cs: [Sagenda-wp] přidejte tento zkrácený kód buď do příspěvku nebo na stránku, kde chcete zobrazit formulář agendy.

en: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> if you want to display only one bookable item on that page. Pay attention : if your bookable item is name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" will be correct, but "bookableitem="myitem" not!
cs: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong>Pokud chcete zobrazit pouze jednu rezervovatelnou položku na té stránce.
    Věnujte pozornost : Pokud se vaše rezervovatelná položka jmenuje "Moje položka", bookableitem="moje polozka" or bookableitem="Moje polozka" obojí bude správně, ale "bookableitem="mojepolozka" ne!

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
cs: Pokud chcete použít shortcode mimo příspěvěk ve WordPress nebo mimo stránku, můžete využít tento snippet <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>

en: NOTE: You first need to register on Sagenda and then you will get a Authentication token which you will use to validate this Sagenda Plugin.
cs: ** Poznámka: Nejprve je nutné se zaregistrovat na Sagenda a poté obdržíte Autentizační token, který budete používat k ověření tohoto pluginu. **

en: Read more
cs: Čtěte dále

en: Create a free account
cs: Vytvoření bezplatného účtu:  <a href="https://sagenda.net/Accounts/Login" target="_blank">https://sagenda.net/Accounts/Login</a>

en: About integration in your WP WebSite :
cs: K integraci do Vaší WP prezentace

en: How to get the token :
cs: Jak získat kód :

en: Useful links :
cs: Užitečné odkazy :

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
cs: Sagenda není nakonfigurována správně. Prosím vložte autentifikační kód v nastavení.

en: Search for all the events between
cs: Prohledat všechny položky mezi

en: Back
cs: Zpět

en: You successfully subscribed to the event.
cs: Úspěšně jste se přihlásili k položce.

en: Please pay for your event
cs: Prosím, proveďte platbu za svou rezervaci.

en: Pay
cs: Zaplatit

en: From
cs: Od

en: To
cs: Do

en: Please choose a bookable item
cs: Vyberte prosím položku pro rezervaci

en: Location
cs: Místo

en: Description
cs: Popis

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
cs: Vytvořte si zdarma účet v rezervačním systému Sagenda!

en: Search
cs: Hledat

en: Click an event to book It:
cs: Pro rezervaci klikněte na událost:

en: book-it!
cs: Zarezervovat

en: Help
cs: Pomoc

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
cs: V rámci zvoleného časového období nebyly nalezeny žádné volné termíny.

en: Subscription
cs: Popis

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Title
cs: Titul

en: Mr.
cs: Pan

en: Mrs.
cs: Paní

en: Miss
cs: Slečna

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Submit
cs: Potvrdit

en: Your selected booking :
cs: Vaše vybraná rezervace:

en: Event Name
cs: Název události

en: Payment Amount
cs: Částka k úhradě

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
cs: Pro provedení rezervace vyplňte formulář níže.

en: Please fill out all the required fields
cs: Vyplňte prosím všechna požadovaná pole

en: Successfully connected
cs: Úspěšně připojeno

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
cs: Chybný token; Zkuste to prosím znovu nebo si vygenerujte nový v Sagenda admin rozhraní.

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
cs: Došlo k chybě. Rezervace nebyla uložena.
