VERSION - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Today
ca: Avui

en: Previous
ca: Previ

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
ca: No tenies cap element reservable, per favor configura't el teu compte de Sagenda.

en: NOT CONNECTED
ca: No conectat

en: CONNECTED
ca: Conectat

en: Sagenda Authentication Settings
ca: Configuració d'autentificació de Sagenda

en: Sagenda Authentication Code
ca: Codi d'autentificació de Sagenda

en: Save Changes
ca: Guarda els canvis

en: Current Status
ca: Estatus actual

en: Click here to get your Authentication code.
ca: Clica aquí per aconseguir el codi d'autentificació

en: <strong>[sagenda-wp]</strong> add this shortcode either in a post or page where you want to display the Sagenda form.
ca: <strong>[sagenda-wp]</strong> afegeix aquest codi a la teva pàgina on vulguis que surti l'agenda de Sagenda.

en: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> if you want to display only one bookable item on that page. Pay attention : if your bookable item is name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" will be correct, but "bookableitem="myitem" not!
ca: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> si vols que surti només un ítem reservable a aquesta pàgina. Atenció: si el teu element reservable és name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" és correcte, però "bookableitem="myitem" no!

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
ca: Si vols utilitzar un codi de fora del post o pàgina de Wordpress, pots usar aquest snippet: <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>

en: NOTE: You first need to register on Sagenda and then you will get a Authentication token which you will use to validate this Sagenda Plugin.
ca: Has de registrar-te a Sagenda i després aconseguiràs un token d'autentificació que et servirà per validar el plugin de Sagenda

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Create a free account
ca: Creat un compte gratuït

en: About integration in your WP WebSite :
ca: Sobre l'integració a la teva web de Wordpress:

en: How to get the token :
ca: Com aconseguir el token:

en: Useful links :
ca: Enllaços útils

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
ca: No havies configurat adequadament la teva Sagenda, entra el teu codi d'autentificació a configuració.

en: Search for all the events between
ca: Busca tots els esdeveniments entre

en: Back
ca: Enrere

en: You successfully subscribed to the event.
ca: T'has subscrit correctament a l'esdeveniment

en: Please pay for your event
ca: Per favor, paga per l'esdeveniment

en: Pay
ca: Paga

en: From
ca: De

en: To
ca: A

en: Please choose a bookable item
ca: Per favor, escull un element reservable

en: Location
ca: Localització

en: Description
ca: Descripció

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
ca: Crea un compte a Sagenda gratuït!

en: Search
ca: Cerca

en: Click an event to book It:
ca: Clica un esdeveniment per reservar-lo:

en: book-it!
ca: Reserva'l!

en: Help
ca: Ajuda

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
ca: No hem trobat cap esdeveniment per aquestes dates

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Email
ca: Correu electrònic

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognom

en: Title
ca: Títol

en: Mr.
ca: Sr.

en: Mrs.
ca: Sra.

en: Miss
ca: Sta.

en: Phone Number
ca: Número de telèfon

en: Submit
ca: Envia

en: Your selected booking :
ca: La teva reserva seleccionada:

en: Event Name
ca: Nom de l'esdeveniment

en: Payment Amount
ca: Import

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
ca: Reserva! Per favor omple el formulari de sota.

en: Please fill out all the required fields
ca: Per favor, omple tots els camps obligatoris

en: Successfully connected
ca: Connectat exitosament

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
ca: El teu token és incorrecte: prova-ho de nou o genera'n un altre.

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
ca: S'ha produït un error. La reserva no s'ha guardat.
