VERSION - en to bg translation catalogue (59 entries)

en: Next
bg: Следващ

en: Today
bg: Днес

en: Previous
bg: Предишен

en: Month
bg: Месец

en: Week
bg: Седмица

en: Day
bg: Ден

en: You didn't add any Bookable item, please configure your Sagenda's account properly !
bg: Не сте добавили Събитие. Моля, настройте акаунта си!

en: NOT CONNECTED
bg: Не е свързан

en: CONNECTED
bg: Свързан

en: Sagenda Authentication Settings
bg: Настройки за автентификация

en: Sagenda Authentication Code
bg: Код за автентификация

en: Save Changes
bg: Запазете настройките

en: Current Status
bg: Статус

en: Click here to get your Authentication code.
bg: Натиснете тук, за да получите код за автентификация

en: <strong>[sagenda-wp]</strong> add this shortcode either in a post or page where you want to display the Sagenda form.
bg: <strong>[sagenda-wp]</strong> добавете този кратък код към публикация или страница, за да покаже Sagenda формата

en: <strong>[sagenda-wp bookableitem="my bookable item name"]</strong> if you want to display only one bookable item on that page. Pay attention : if your bookable item is name "My Item", bookableitem="my item" or bookableitem="My Item" will be correct, but "bookableitem="myitem" not!
bg: <strong>[sagenda-wp bookableitem="Името на събитието"]</strong> ако искате да покажете само едно Събитие на страницата. Внимание: Ако името на събитието ви е"Сутрешни уроци", тогава "bookableitem="Сутрешни Уроци" или bookableitem="сутрешни уроци" ще са правилни, но bookableitem="сутрешниуроци" няма да бъде

en: If you want to use a shortcode outside of the WordPress post or page editor, you can use this snippet to output it from the shortcode’s handler(s): <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>
bg: Ако искате да използвате краткия код извън Wordpress, можете да го направите със следния код:  <pre>echo do_shortcode([sagenda-wp])</pre>

en: NOTE: You first need to register on Sagenda and then you will get a Authentication token which you will use to validate this Sagenda Plugin.
bg: ЗАБЕЛЕЖКА: Трябва да се регистрирате в Sagenda и след това ще получите токен за автентификация, който можете да използвате за да валидирате плъгина.

en: Read more
bg: Прочетете повече

en: Create a free account
bg: Създайте безплатен акаунт

en: About integration in your WP WebSite :
bg: Относно интеграцията в WP уебсайта:

en: How to get the token :
bg: Как да получите токен:

en: Useful links :
bg: Полезни линкове:

en: You didn't configure Sagenda properly please enter your authentication code in Settings
bg: Не сте конфигурирали правилно Sagenda. Моля въведете кода за автентификация от менюто с Настройки

en: Search for all the events between
bg: Търсене за всички събития между

en: Back
bg: Назад

en: You successfully subscribed to the event.
bg: Вие успешно се записахте за събитието

en: Please pay for your event
bg: Моля платете за събитието

en: Pay
bg: Платете

en: From
bg: От

en: To
bg: До

en: Please choose a bookable item
bg: Моля изберете Събитие

en: Location
bg: Локация

en: Description
bg: Описание

en: Create a free Booking Account on Sagenda!
bg: Създайте безплатен акаунт в Sagenda!

en: Search
bg: Търсене

en: Click an event to book It:
bg: Натиснете върху Събитие, за да направите резервация

en: book-it!
bg: Запазете го!

en: Help
bg: Помощ

en: No event found for the bookable item within the selected date range.
bg: Няма намерени Събития през тези дни

en: Subscription
bg: Абониране

en: Email
bg: Имейл

en: First Name
bg: Лично име

en: Last Name
bg: Фамилно име

en: Title
bg: Наименование

en: Mr.
bg: Г-н

en: Mrs.
bg: Г-жа

en: Miss
bg: Г-ца

en: Dr
bg: Д-р

en: Phone Number
bg: Телефонен номер

en: Submit
bg: Изпратете

en: Your selected booking :
bg: Вашата резервация:

en: Event Name
bg: Име на Събитието

en: Payment Amount
bg: Сума за плащане

en: Now, let's book it! Please fill out the form below.
bg: Да довършим резервацията. Моля попълнете формуляра по-долу

en: Please fill out all the required fields
bg: Моля попълнете задължителните полета

en: Successfully connected
bg: Успешно свързан

en: Your token is wrong; please try again or generate another one in Sagenda’s backend.
bg: Вашият токен е грешен. Моля опитайте отново или генерирайте нов.

en: An error has occurred. Booking wasn't saved.
bg: Възникна грешка. Резервацията не е запазена
